23 lutego, 2024

Współpraca z Politechniką Wrocławską

W piątek 02.02.2024 r. grupa studentów Politechniki Wrocławskiej wraz z wykładowcą, Panem Krzysztofem Towarnickim odwiedziła naszą fabrykę w Bielanach Wrocławskich. Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w prezentacjach prowadzonych przez liderów zespołów R&D: Rafała Ślusarczyka oraz Adama Mrówczyńskiego. Tematyka obejmowała funkcje,  zasady działania, zastosowanie, a także proces produkcji silników hydraulicznych oraz bloków sterujących. Piotr Mytych, Test Engineer oprowadził także naszych gości po laboratorium R&D oraz opowiedział o procesie testowania naszych produktów.

To wydarzenie nie tylko poszerzyło horyzonty uczestników, ale również stanowiło znakomitą okazję do zdobycia praktycznej wiedzy oraz zagłębienia się w tajniki produkcji silników hydraulicznych i bloków sterujących.

Wykładowca, Pan Krzysztof Towarnicki podkreślił, że takie wizyty stanowi nieocenioną wartość dla studentów, umożliwiając im zastosowanie teoretycznej wiedzy w praktyce. „Wizyty takie jak ta są kluczowe dla naszych studentów, ponieważ pozwalają im zobaczyć, jak wygląda praca inżyniera w prawdziwym środowisku przemysłowym. To nie tylko inspirujące doświadczenie, ale także okazja do nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży”.

Wizyta studentów i wykładowcy z Politechniki Wrocławskiej w White Drive Motors and Steering zakończyła się prezentacją na temat możliwości kariery i rozwoju w naszej firmie.

To wydarzenie nie tylko rozpoczęło współpracę między uczelnią a naszą firmą , ale również zainspirowało młodych inżynierów do poszerzania wiedzy na temat hydrauliki siłowej.

To nie jedyne spotkanie ze studentami Politechniki Wrocławskiej tej wiosny, ponieważ już na początku marca White będzie uczestniczyć w Targach Pracy organizowanych przez Biuro Karier tejże uczelni.

KONTAKT

Napisz do nas