28 maja, 2024

Targi Pracy w Zespole Szkół nr 18 we Wrocławiu

W dniu 23 maja 2024 roku zespół White miał przyjemność uczestniczyć w targach pracy zorganizowanych w Zespole Szkół nr 18 we Wrocławiu. Wśród zaproszonych pracodawców były również takie firmy jak Herz, Parker Hannifin, Schumacher Packaging Polska, Volz Hydraulik, Mondelēz International czy Nestlé Purina Careers. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać na temat perspektyw zawodowych w naszej firmie, szczególnie w kontekście ich specjalizacji. Podczas targów zaprezentowaliśmy także szerszej grupie słuchaczy naszą firmę, jej misję oraz możliwości rozwoju kariery, jakie oferujemy.

Nasza współpraca z Zespołem Szkół nr 18, rozpoczęta w październiku 2022 roku, koncentruje się głównie na organizacji praktyk zawodowych. Dzięki temu do tej pory mieliśmy przyjemność przyjąć już 49 uczniów, którzy zdobywali cenne doświadczenia w różnych działach naszej firmy, takich jak Dział Utrzymania Ruchu, Produkcja oraz laboratorium R&D. Cieszy nas, że kilkoro z nich, którzy odbywali u nas praktyki, odwiedziło nasze stanowisko. Chwalili dotychczasową współpracę i wyrażali zainteresowanie kontynuowaniem praktyk w przyszłym roku. Szczególnie miłym momentem było ich spotkanie z Piotrem Mroczko, z którym mieli okazję współpracować podczas praktyk.

Szkoła przygotowuje uczniów w różnych specjalizacjach technicznych, a dla nas szczególnie istotne są obszary takie jak mechatronika, mechanika i elektryka. Widzimy ogromny potencjał w uczniach tej szkoły i cieszymy się na dalszą owocną współpracę, która pozwoli na rozwijanie ich umiejętności i kariery zawodowej w naszej firmie.

 

KONTAKT

Napisz do nas