21 września, 2023

Konkurs fotograficzny ,,Aktywne wakacje”

W czasie wakacji  nasi pracownicy mogli zgłosić się do wakacyjnego konkursu fotograficznego pt. ,,Aktywne Wakacje”. Inicjatywie konkursu przyświecała idea podzielenia się z innymi  pomysłami na  aktywne spędzanie wolnego czasu. Wyprawa w góry, spływ kajakowy, wycieczka na Mazury oraz zwiedzanie stolicy na pieszo – tak właśnie spędzali wakacje finaliści konkursu. Nadesłane zdjęcia zostały rozpatrzone przez jury w składzie: Klaudia Waskian, Anna Rolka oraz Adrian Baran.

Pierwsze miejsce zdobył Rafał Ślusarczyk wraz z zespołem R&D. Podzielili się oni zdjęciem z udziału w Hunt Run, terenowego biegu z przeszkodami na dystansie 10 km w pięknej górskiej scenerii.  Zdobywczyni II miejsca Kateryna Kolesnichenko pochwaliła się czasem spędzonym na spływie kajakowym. III miejsce należy do Jakuba Zadury, który wraz z rodziną aktywnie spędzał czas na zwiedzaniu stolicy i przesłał na konkurs zdjęcie spod Stadionu Narodowego w Warszawie. Wyróżniony w konkursie został także Szymon Mak, który spacerował po urokliwych miejscowościach na Pojezierzu Mazurskim, a na jego kadrze widnieje piękna podwójna tęcza.

18 września finaliści zostali zaproszeni na spotkanie, na którym ogłoszono wyniki konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zdobywcy I miejsca ramach nagrody wybiorą się na wspólne kręgle do Sky Bowling, natomiast zdobywcy II i III miejsca otrzymali karty podarunkowe do centrum handlowego Magnolia.

Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi fotografiami, jak i relacją z wręczenia nagród.

KONTAKT

Napisz do nas