Test Engineer

Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • • wdrażane i standaryzowanie procedur testowania komponentów oraz wyrobu finalnego
  • • opracowywanie nowych testów na podstawie wymogów klienta oraz aplikacji
  • • przygotowywanie planów testu, opracowywanie danych i wyników w postaci raportów
  • • wsparcie działu konstrukcji i jakości w definiowaniu i wykonywaniu testów funkcjonalnych oraz żywotności produktu
  • • opracowywanie specyfikacji, dobór urządzeń hydraulicznych, uczestnicznie w procesie zakupu i uruchomienia
  • • współpraca z działem Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia ciągłości pracy testerów hydraulicznych
  • • nadzór nad procesem kalibracji testerów i oprzyrządowania pomiarowego w laboratorium

Nasze wymagania

  • • wykształcenie wyższe techniczne
  • • znajomość Siemens PLM Teamcenter, Siemens NX, Labview, Matlab/Simulink
  • • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • • coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna
  • • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • • dofinansowanie do karty Multisport (karta Multisport Plus dla pracownika z nielimitowanymi wejściami do obiektów sportowych) oraz możliwość rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • • ubezpieczenie na życie MetLife opłacane w całości przez pracodawcę oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczenia grupowego w PZU
  • • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • • dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bonusy świąteczne
  • • dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez pracodawcę, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę
  • • bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu