Strategic Buyer

Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • • wspieranie działań zapewniających dostawy komponentów na czas,
  • • nadzór nad procesami dotyczącymi gospodarki materiałowej – m.in. koordynacja umów logistycznych, monitorowanie i optymalizacja poziomów zapasów w magazynach dostawców,
  • • monitoring rynku dostawców oraz dostępności komponentów, aby proaktywnie reagować na potrzeby biznesu,
  • • negocjowanie oraz zawieranie umów z dostawcami, oraz ustalanie strategii cenowej dla obszaru gospodarki materiałowej komponentów,
  • • aktywny udział w zapewnieniu wysokiego poziomu jakości dostaw, m.in. poprzez udział w procesach PPAP,
  • • utrzymywanie najwyższej jakości danych dotyczących gospodarki materiałowej,
  • • przygotowywanie raportów o bieżącej sytuacji oraz prognoz dotyczących rynku dostawców oraz poziomu zapasów magazynowych.

Nasze wymagania

  • • min. 2 lata doświadczenia w obszarze gospodarki materiałowej,
  • • bardzo dobra znajomość procesów logistycznych oraz łańcucha dostaw,
  • • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • • praktyczna znajomość narzędzi wspierających zarządzanie danymi: SAP, Excel, SharePoint, PPT, Access, Web Portals,
  • • znajomość procesów wspierających jakość dostawców, w szczególności PPAP, 8D, PDCA,
  • • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne.