REKRUTACJA WEWNĘTRZNA – Trener

Bielany Wrocławskie

REKRUTACJA TRENERÓW WEWNĘTRZNYCH W ZAKRESIE:
TPM, 5S, PROBLEM SOLVING, IATF, SAP

Na zgłoszenia czekamy do:  24 maja 2022

Twój zakres obowiązków

  • Zadania trenera: Prowadzenie szkoleń dla pracowników z wybranego zakresu Współtworzenie materiałów szkoleniowych razem z ekspertami

Nasze wymagania

  • Szukamy osób które: Posiadają ugruntowaną wiedzę merytoryczną z min. jednego zakresu: TPM, 5S, Problem Solving (RCPS), IATF, SAP Posiadają umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność przekazywania wiedzy Chętnie podzielą się swoją wiedzą, aby podnosić kompetencje innych Sprawnie posługują się komputerem – MS Office

Oferujemy

  • Co jeśli to jest dla ciebie? Rozwiniesz swoje umiejętności trenerskie – weźmiesz udział w szkoleniu Train the Trainer, gdzie poznasz podstawowe zasady budowania szkoleń oraz materiałów szkoleniowych Zdobędziesz nowe doświadczenie zawodowe Przyczynisz się do doskonalenia zawodowego pracowników White Drive Motors & Steering Wzmocnisz swoją pozycję jako ekspert w danej dziedzinie