Praktyki w White

Bielany Wrocławskie

Rekrutacja na praktyki w White Drive Motors ans Steering trwa cały rok. Jeżeli chciałbyś/ chciałabyś odbyć praktyki w naszej firmie ale aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do działu, którym byłbyś/ byłabyś zainteresowany/a uzupełnij formularz i zaznacz jaki dział Cię interesuje. Odezwiemy się do Ciebie, gdy tylko rozpocznie się proces rekrutacji do wybranego przez Ciebie działu.

Twój zakres obowiązków

  • • wsparcie działu w bieżących pracach
  • • wykonywanie zleconych zadań
  • • obowiązki wynikające z zadań realizowanych w danym dziale

Nasze wymagania

  • • posiadanie statusu studenta
  • • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • • dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • • dyspozycyjność 2-5 dni w tygodniu

Oferujemy

  • • płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy-zlecenia)
  • • elastyczne godziny pracy
  • • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • • profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu
  • • możliwość realizacji prac dyplomowych
  • • możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy