Praktyki w Dziale Technicznym

Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • • wsparcie przy opracowywaniu procedur technologicznych
  • • aktualizacja dokumentacji procesowej
  • • wsparcie przy usprawnianiu procesów produkcyjnych
  • • pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów występujących w czasie procesu produkcji
  • • wsparcie technologów w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • • posiadanie statusu studenta (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji lub kierunki pokrewne)
  • • dyspozycyjność – około 4 dni w tygodniu
  • • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • • sumienność i dokładność
  • • zaangażowanie i chęć zdobywania nowej wiedzy praktycznej

Oferujemy

  • • zdobycie doświadczenia przy współpracy z zespołem inżynierów procesu w dużej międzynarodowej firmie
  • • płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy-zlecenia)
  • • elastyczne godziny realizacji praktyk
  • • możliwość realizacji prac dyplomowych