Praktyki w Dziale R&D

Bielany Wrocławskie

Poszukujesz nowego doświadczenia oraz możliwości rozwoju zawodowego? Znajdziesz je w White Drive Motors and Steering (wcześniej Danfoss Power Solutions). W ramach ogłoszonego przejęcia spółki Eaton Hydraulics, Danfoss podjął decyzję o sprzedaży niezależnej jednostki biznesowej White Drive Motors & Steering. Nowym właścicielem stała się spółka Interpump Group S.p.A., z siedzibą w S.Ilario (okolice Reggio Emilia) we Włoszech. White Drive Motors & Steering pozostanie niezależnym podmiotem w ramach Interpump Group.

Twój zakres obowiązków

  • • modelowanie 3D oraz tworzenie i edycja rysunków wykonawczych w środowisku NX 11 & Teamcenter
  • • tworzenie rysunków 2D w środowisku Autocad oraz modeli 3D (NX)
  • • wsparcie w zakresie tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej
  • • wsparcie działu R&D przy projektach wdrożeniowych nowych elementów hydrauliki siłowej
  • • analiza konstrukcji, kalkulacje, testowanie prototypów
  • • statystyczna analiza danych z testów hydraulicznych oraz optymalizacja parametrów testów

Nasze wymagania

  • • posiadanie statusu studenta (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)
  • • dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu
  • • znajomość MS Excel, oprogramowania 3D (preferowany NX 11)
  • • umiejętność tworzenia i korzystania z dokumentacji technicznej (znajomość GD&T)
  • • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • • sumienność i dokładność
  • • zaangażowanie i chęć zdobywanie nowej wiedzy praktycznej
  • • mile widziana znajomość ANSYS, NASTRAN, MATLAB

Oferujemy

  • • zdobycie doświadczenia zawodowego w Dziale R&D w międzynarodowej organizacji
  • • płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy zlecenia)
  • • elastyczne dni i godziny pracy
  • • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy