Praktyki w Dziale Produkcji

Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • • zbieranie i analiza danych produkcyjnych, tworzenie raportów kluczowych wskaźników KPI
  • • wdrażanie, utrzymywanie i modernizowanie systemów Lean Manufacturing
  • • wdrażanie 5S na stanowiskach pracy
  • • wsparcie przy opracowywaniu procedur technologicznych
  • • współpraca z Inżynierami Procesu, Działem Utrzymania Ruchu oraz IT
  • • tworzenie raportów godzinowych
  • • wsparcie lidera produkcji przy usprawnianiu procesów produkcyjnych i rozwiązywaniu bieżących problemów

Nasze wymagania

  • • posiadanie statusu studenta
  • • dyspozycyjność – około 4 dni w tygodniu
  • • znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • • sumienność i dokładność

Oferujemy

  • • zdobycie doświadczenia przy współpracy z zespołem produkcyjnym dużej, międzynarodowej firmy
  • • płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy-zlecenia)
  • • elastyczne godziny realizacji stażu
  • • możliwość realizacji prac dyplomowych