Operator linii montażowej

Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • • montaż podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, silniki)
  • • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • • pakowanie gotowych produktów
  • • dbanie o jakość montowanych elementów

Nasze wymagania

  • • dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
  • • umiejętność pracy w zespole
  • • wysoka motywacja do pracy
  • • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • • wynagrodzenie min. 4637 zł brutto miesięcznie na start (stawka podstawowa z 20% dodatkiem za pracę w systemie 4-brygadowym),
  • • dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej
  • • coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna
  • • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • • ubezpieczenie na życie MetLife opłacane w całości przez pracodawcę oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczenia grupowego w PZU
  • • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • • dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne
  • • dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez pracodawcę, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę