Magazynier – operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Logistyczna 1, Bielany Wrocławskie

Poszukujesz nowego doświadczenia oraz możliwości rozwoju zawodowego? Znajdziesz je w White Drive Motors and Steering (wcześniej Danfoss Power Solutions). W ramach ogłoszonego przejęcia spółki Eaton Hydraulics, Danfoss podjął decyzję o sprzedaży niezależnej jednostki biznesowej White Drive Motors & Steering. Nowym właścicielem stała się spółka Interpump Group S.p.A., z siedzibą w S.Ilario (okolice Reggio Emilia) we Włoszech. White Drive Motors & Steering pozostanie niezależnym podmiotem w ramach Interpump Group.

Twój zakres obowiązków

  • • obsługa wózków widłowych (w zależności od obszaru wózki przednie elektryczne lub wózki boczne wysokiego składowania do 9 metrów wysokości)
  • • przygotowanie towarów do wysyłki
  • • przyjmowanie dostaw
  • • obsługa programów magazynowych (system SAP)
  • • praca ze skanerem
  • • dowożenie komponentów na linię
  • • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

Nasze wymagania

  • • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • • zaświadczenie kwalifikacyjne z Urzędu Dozoru Technicznego
  • • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (praca na wózkach widłowych wysokiego składu będzie dodatkowym atutem
  • • dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
  • • umiejętność pracy w zespole
  • • wysoka motywacja i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez White Drive Motors and Steering sp. z o.o.
  • • dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej
  • • coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • • dofinansowanie do karty MultiSport (karta MultiSport Plus dla pracownika z nielimitowanymi wejściami do obiektów sportowyc) oraz możliwość rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • • ubezpieczenie na życie MetLife opłacane w całości przez pracodawcę oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczenia grupowego w PZU
  • • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • • dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne
  • • zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej
  • • pożyczki pracownicze na zakup lub remont mieszkania
  • • dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez pracodawcę, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę
  • • szkolenia stanowiskowe
  • • imprezy firmowe np. wigilia pracownicza, mikołajki dla dzieci oraz firmowy piknik dla pracowników z osobami towarzyszącymi i dziećmi
  • • bezpłatny transport z Wrocławia (autobus firmowy)
  • • bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu