Lider zespołu produkcyjnego (obszar obróbki mechanicznej)

Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • • kierowanie zespołem - nadzorowanie terminowości oraz poprawności pracy w celu zapewnienia realizacji celów produkcyjnych,
  • • zarządzanie czasem pracy podległych pracowników produkcyjnych,
  • • motywowanie i rozwój kompetencji pracowników (tworzenie planów szkoleń, aktualizacja matryc umiejętności technicznych pracowników, organizacja egzaminów weryfikujących kompetencje stanowiskowe),
  • • planowanie oraz monitorowanie wykorzystania budżetu w obszarze odpowiedzialności,
  • • monitorowanie i raportowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego oraz wskaźników produkcyjnych,
  • • współpraca z technologami, planistami, pracownikami jakości, liderami z innych obszarów produkcji.

Nasze wymagania

  • • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lidera zespołu lub brygadzisty w firmie produkcyjnej,
  • • wykształcenie wyższe techniczne,
  • • wiedza z zakresu zarządzania produkcją (wskaźniki produkcyjne, narzędzia do rozwiązywania problemów),
  • • umiejętności zarządzania i motywowania zespołu,
  • • silne nastawienie na zadania, determinacja w realizacji celów,
  • • poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo pracowników,
  • • umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych oraz pod presją czasu,
  • • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • • zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań,
  • • znajomość zagadnień związanych z obróbką mechaniczną i doświadczenie w pracy z programem SAP będą dodatkowym atutem.