Inżynier Procesu

Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • • Analiza przyczyn oraz korekta odchyleń w procesie produkcyjnym w odniesieniu do standardów jakości i kosztów,
  • • Tworzenie oraz realizacja planów działań mających na celu poprawę jakości oraz zwiększenie produktywności procesów,
  • • Wdrażanie zmian specyfikacji produktów oraz procesów technologicznych,
  • • Utrzymanie dokumentacji procesowej zgodnie z wymogami w danym obszarze oraz standardami korporacyjnymi,
  • • Kontrola technologii produkcji pod kątem zgodności z ustalonymi zasadami procesowymi i obowiązującą dokumentacją technologiczną,
  • • Nadzór nad przebiegiem uruchomienia nowego wyposażenia zgodnie z procedurami zmiany layoutu oraz odbioru maszyn i urządzeń,
  • • Terminowa realizacja zadań korygujących dla zdarzeń potencjalnie wypadkowych i wypadków, analiz 8D oraz audytów procesowych.

Nasze wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • • Wysoka motywacja i systematyczność, zorientowanie na osiąganie celów,
  • • Znajomość Lean Management i jego narzędzi - szczególnie Kaizen, Six Sigma,
  • • Mile widziana wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • • Wysokie zdolności analityczne,
  • • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.